SELEKZIOAK: Lagunartekoetako Zubia Siero, Zarautz eta Lasarten

Abenduaren Zubia iritsi da eta gure selekzioek aprobetxatuko dute bere lehen lagunarteko partiduako jokatzeko. Mutilak Asturiaseko Sierora bidaiatuko dira, neskek, berriz, Zarautz eta Lasarten jokatuko dute


NESKEN KADETE

Konzentrazioaren hasiera: Osteguna 17:30etan (Albergue Zarautz)

Lagunartekoak
Larunbata 09:45 Asturias
Larunbata 16:15 Galicia
Igandea 12:00 Navarra


PAULA GONZALEZ (ARABA)
ANE VALLE (ARABA)
ARENE ECHEVERRIA (ORDIZIA KE)
ELENE SARASOLA (ORDIZIA KE)
PAULA ELZAURDI (ORDIZIA KE)
NAIA PUENTE (TABIRAKO)
ANE GONZALEZ (TABIRAKO)
ELENE SARASUA (TABIRAKO)
OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)
JULENE ROYALE (IBAIZABAL)
NILE MUGIRA (GERNIKA KESB)
IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)


MUTILEN KADETE

Konzentrazioa hasiera: Osteguna 18:15etan (Eibarko Lan Unibertsitatean)

LAGUNARTEKOAK
Larunbata 11:45 Euskadi-CB Navia Junior
Larunbata 18:00 Euskadi-Asturias
Igandea 09:45 Euskadi-Galicia

ARITZ MUGURUZA (BASKONIA)
JON VIVANCO (BASKONIA)
GIORGI TCHITCHINADZE (BASKONIA)
SIDY CISSOKO (BASKONIA)
JON LARREA (EASO SBT)
IĐIGO ANDUAGA (EASO SBT)
EĐAUT BUIZA (EASO SBT)
JULEN ZUFIRIA (ORDIZIA KE)
BEĐAT ETXEBERRIA (TAKE TOLOSA)
AIERT VELASCO (BILBAO BASKET)
KEPA DE CASTRO (BILBAO BASKET)
IKER CHACON (BILBAO BASKET)
JAVIER RODRIGUEZ (BILBAO BASKET)
GONZALO HUESO (SANTURTZI)

MUTILEN INFANTIL

Konzentrazio hasiera: Osteguna 18:15 (Eibarko Lan Unibertsitatean)

LAGUNARTEKOAK
Larunbata 10:00 Euskadi-Castilla y Leˇn
Larunbata 16:00 Euskadi-Asturias
Igandea 09:45 Euskadi-Galicia


XABIER FALCON (URGATZI)
EGOITZ ESTRIBERA (FUNDACION 5+11)
BEĐAT ZUĐIGA (FUNDACION 5+11)
IGOR RAMIREZ (FUNDACION 5+11)
IĐIGO ETXEZARRETA (EASO SBT)
MIGUEL AZURMENDI (EASO SBT)
MARKEL LASA (ORDIZIA KE)
AITZOL ETXEBERRIA (TAKE TOLOSA)
PELLO KORTAXARRENA (ZAST ZARAUTZ)
EKAIN PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)
UNAX HORMAETXEA (TABIRAKO JESUITAK)
LEO DIEZ (MARISTAS)
GALDER MARTINEZ DE OSABA (PAULES)
ENEKO RAMOS (LOIOLA INDAUTXU)


NESKEN INFANTIL

Konzentrazio hasiera: Osteguna 18:00etan (Albergue Zarautz)

Lagunartekoak
Larunbata 11:45 Asturias
Larunbata 18:00 Galicia
Igandea 12:00 Castilla y Leˇn


PAULA ELVIRA (ARASKI)
ADRIANA DE LA VEGA (ARASKI)
OIHANE RODRIGUEZ DE YURRE (CB ARABA)
DARA AZCONA (EASO SBT)
NORA PEREZ (EASO SBT)
INES IRAZUSTABARRENA (EASO SBT)
NAIA ZUBIAGA (GERNIKA)
LEIRE VALLEJO (GERNIKA)
DAVIANE MINDOUDI (GERNIKA)
NAIA PASCUAL (TABIRAKO)
NOA ROMAĐA (LA SALLE)
HAIZEDER DE MIGUEL (IBAIZABAL)