SELEKZIOAK: Azken entrenamendu saioak lehen lagunartekoak baino lehen

Abenduak 1, gure selekzioek berriro lan egingo dute Eibarko Lan Unibertsitatean. Azken entrenamendu saioak izango dira lehen lagunarteko neurketa jokatu baino lehen, Abenduaren zubian


NESKEN KADETE

Jokalariek 11:00etan egon behar dute

Entrenamenduak: 11:30etatik 13:00etara eta 16:30etatik 18:00etara

ITSASO ETXABURU (OINTXE-ARASKI)
PAULA GONZALEZ (ARABA)
ANE VALLE (ARABA)
EMMA VALLEJO (HONDARRIBIA IKASBASKET)
ARENE ECHEVERRIA (ORDIZIA KE)
ELENE SARASOLA (ORDIZIA KE)
MARIA VAZQUEZ (ORDIZIA KE)
PAULA ELZAURDI (ORDIZIA KE)
NAIA PUENTE (TABIRAKO
ANE GONZALEZ (TABIRAKO)
ELENE SARASUA (TABIRAKO)
OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)
JULENE ROYALE (IBAIZABAL)
NILE MUGIRA (GERNIKA KESB)
IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)

MUTILEN KADETE

Jokalariek 09:30etan egon behar dute

Entrenamenduak: 10:00-11:30 eta 15:00-16:30

ARITZ MUGURUZA (BASKONIA)
JON VIVANCO (BASKONIA)
GIORGI TCHITCHINADZE (BASKONIA)
SIDY CISSOKO (BASKONIA)
ASIER PEREZ (ARABERRI)
JON LARREA (EASO SBT)
IĐIGO ANDUAGA (EASO SBT)
EĐAUT BUIZA (EASO SBT)
JULEN ZUFIRIA (ORDIZIA KE)
XUBAN DE PRADO (ORDIZIA KE)
BEĐAT ETXEBERRIA (TAKE TOLOSA)
AIERT VELASCO (BILBAO BASKET)
KEPA DE CASTRO (BILBAO BASKET)
IKER CHACON (BILBAO BASKET)
JAVIER RODRIGUEZ (BILBAO BASKET)
GONZALO HUESO (SANTURTZI)á

INFANTIL MUTILAK

Jokalariek 11:00etan egon behar dute

Entrenamenduak: 11:30-13:00 eta 16:30-18:00


IELTXU LOPEZ DE MURGA (URGATZI)
XABIER FALCON (URGATZI)
EGOITZ ESTRIBERA (FUNDACION 5+11)
BEĐAT ZUĐIGA (FUNDACION 5+11)
IGOR RAMIREZ (FUNDACION 5+11)
IĐIGO ETXEZARRETA (EASO SBT)
MIGUEL AZURMENDI (EASO SBT)
JOSU GARMENDIA (ORDIZIA KE)
MARKEL LASA (ORDIZIA KE)
AITZOL ETXEBERRIA (TAKE TOLOSA)
PELLO KORTAXARRENA (ZAST ZARAUTZ)
EKAIN PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)
UNAX HORMAETXEA (TABIRAKO JESUITAK)
LEO DIEZ (MARISTAS)
GALDER MARTINEZ DE OSABA (PAULES)
ENEKO RAMOS (LOIOLA INDAUTXU)


INFANTIL NESKAK

Jokalariek 09:30etan egon behar dute

Entrenamenduak: 10:00etatik 11:30etara eta 15:00etatik 16:30etara


PAULA ELVIRA (ARASKI)
AMELIA DE LA VEGA (ARASKI)
ADRIANA DE LA VEGA (ARASKI)
OIHANE RODRIGUEZ DE YURRE (CB ARABA)
DARA AZCONA (EASO SBT)
SARA ELZAURDI (EASO SBT)
NORA PEREZ (EASO SBT)
INES IRAZUSTABARRENA (EASO SBT)
NAIA ZUBIAGA (GERNIKA)
LEIRE VALLEJO (GERNIKA)
DAVIANE MINDOUDI (GERNIKA)
NAIA PASCUAL (TABIRAKO)
NOA ROMAĐA (LA SALLE)
IONE AGUIRRE (LA SALLE)
HAIZEDER DE MIGUEL (IBAIZABAL)