EUSKADIKO JOKO ESKOLARRAK: Lehen txapeldunak!!!

Euskadiko Joko Eskolarren lehen bi jardunaldiaren ondoren, jada dauzkagu lehen txapeldunak: Mondragon Lingua (Nesken Alebin) eta Easo Lorea Gourmet (Nesken Infantil Errendimenduari Ekiteko Ibilaldia)


MUTILEN INFANTIL


ERRENDIMENDUARI EKITEKO IBILALDIA  (Pol. La Llanas - Sestao)

1ª JORNADA: 25 - 05 – 2019

10,15 horas: Easo Raviolina 78 - Fundación 5+11 A 73

2ª JORNADA: 26 - 05 – 2019

10,15 horas: Loiola Indautxu 73 - Easo Raviolina 63

3ª JORNADA: 01 - 06 – 2019

10,00 horas: Fundación 5+11 A - Loiola Indautxu

 

PARTE HARTZEA IBILALDIA (Pol. Pando Aisia - Portugalete)

1ª JORNADA: 25 - 05 – 2019

10,15 horas: Saski Axular 60 - Urgatzi B 50

2ª JORNADA: 26 - 05 – 2019

10,15 horas: Irlandesas 61 - Saski Axular 50

3ª JORNADA: 01 - 06 – 2019

10,00 horas: Urgatzi B - Irlandesas

 

NESKEN INFANTIL

 

ERRENDIMENDUARI EKITEKO IBILALDIA (Pol. La Llanas - Sestao)

1ª JORNADA: 25 - 05 – 2019

12,15 horas: Easo Lorea Gourmet 45 - Garoa Digital Araski 38

2ª JORNADA: 26 - 05 – 2019

12,15 horas: Trelec Gernika KESB 38 - Easo Lorea Gourmet 42

3ª JORNADA: 01 - 06 – 2019

12,00 horas: Garoa Digital Araski - Trelec Gernika KESB

 

PARTE HARTZEA IBILALDIA (Pol. Pando Aisia - Portugalete)

1ª JORNADA: 25 - 05 – 2019

12,15 horas: Ordizia Farmaetxe 41 - Corazonistas 38

2ª JORNADA: 26 - 05 – 2019

12,15 horas: Larramendi Ikastola 34 - Ordizia Farmaetxe 54

3ª JORNADA: 01 - 06 – 2019

12,00 horas: Corazonistas - Larramendi Ikastola


NESKEN ALEBIN

 

ERRENDIMENDUARI EKITEKO IBILALDIA (Pol. El Barracón - Ortuella)

1ª JORNADA: 25 - 05 – 2019

12,15 horas: Mondragon Lingua 72 - Araski 32

2ª JORNADA: 26 - 05 – 2019

12,15 horas: Lauro 55 - Mondragon Lingua 57

3ª JORNADA: 01 - 06 – 2019

12,00 horas: Araski - Lauro

 

MUTILEN ALEBIN

 

ERRENDIMENDUARI EKITEKO IBILALDIA (Pol. El Barracón - Ortuella)

1ª JORNADA: 25 - 05 – 2019

10,15 horas: Easo Ikasten Laguntza Eskola 49 - San Viator 58

2ª JORNADA: 26 - 05 – 2019

10,15 horas: Getxo 49 - Easo Ikasten Laguntza Eskola 94

3ª JORNADA: 01 - 06 – 2019

10,00 horas: San Viator - Getxo A