Euskadio Selekzioen konzentrazioa eta azken deialdia Txapelketa baino lehen

Gauza batzuk amaitu behar dira eta hartarako, Kadete eta Haur Mailako Selekzioek lan egingo dute 2017 urteko azken egunetan. Abenduaren 27tik 30rera, konzentrazio berria egongo da Zarautzean Autonomiko-Selekzioen Espainiako Txapelketak prestatzen jarraitzeko.

NESKEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO SELEKZIOA

ARABAKO FEDERAZIOA

- LIERNI AGUADO (OINTXE ARASKI)

- CARLOTA GONZALEZ (CB ARABA)

- IZARO ESTEBAN (CB ARABA)

GIPUZKOAKO FEDERAZIOA

- UXUE ETXARTE (EASO)

- NORA YURRITA (EASO)

- NAIA BADIOLA (OINTXE ARASKI)

- HAIZEA APELLANIZ (OINTXE ARASKI)

- IRENE MURUA (OINTXE ARASKI)

- TERESA ISABEL MBOMIO (OINTXE ARASKI)

BIZKAIKO FEDERAZIOA

- JUNE ZUBIAGA (GERNIKA KESB)

- MAIALEN IDIRI (GERNIKA KESB)

- LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)


Informazio gehiago eta lan-plana

 

MUTILEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO SELEKZIOA

ARABAKO FEDERAZIOA

- GORKA OLARTE (BASKONIA)

- ONDREJ HANDZLIK (BASKONIA)

- PAPE SOW (BASKONIA)

GIPUZKOAKO FEDERAZIOA

- EUKEN HUIZI (TAKE)

- XABIER BASTIDA (EASO)

- GUILLERMO GONZALEZ (EASO)

- AITOR ANABITARTE (EASO)

- IMANOL ARTEXE (ZAST)

BIZKAIKO FEDERAZIOA

- UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)

- IĐIGO PEDROSA (UNAMUNO)

- MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)

- GONZALO BASTERRECHEA (LOIOLA INDAUTXU)


Informazio gehiago eta lan-plana

 

NESKEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO SELEKZIOA

ARABAKO FEDERAZIOA

- PAULA GONZALEZ (ARABA)

- ITSASO ETXABURU (ARASKI)

GIPUZKOAKO FEDERAZIOA

- ELENE SARASOLA (ORDIZIA)

- ARENE ECHEVERRIA (ORDIZIA)

- EMMA VALLEJO (HONDARRIBI IKASBASKET)

BIZKAIKO FEDERAZIOA

- OLAIA ARENAS (IBAIZABAL)

- JULENE ROYALE (IBAIZABAL)

- OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)

- ELENE SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)

- NAIA PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)

- LAURA ALDECOA-OTALORA (TABIRAKO JESUITAK)

- IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)


Informazio gehiago eta lan-plana

 

MUTILEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO SELEKZIOA

ARABAKO FEDERAZIOA

- ARITZ MUGURUZA (FUNDACION 5+11)

- GORKA PEREZ (FUNDACION 5+11)

- BEĐAT ORAA (FUNDACION 5+11)

GIPUZKOAKO FEDERAZIOA

- IĐIGO ANDUAGA (EASO)

- IGOR OLAZABAL (IRAURGI)

- BEĐAT ETXEBERRIA (TAKE)

- JULEN ZUFIRIA (ORDIZIA)

- EĐAUT BUIZA (EASO)

BIZKAIKO FEDERAZIOA

- AIERT VELASCO (PATRONATO MARISTAS)

- KEPA DE CASTRO (ASKARTZA)

- IKER CHACON (PATRONATO MARISTAS)

- JAVIER RODRIGUEZ (PATRONATO MARISTAS)


Informazio gehiago eta lan-plana