Euskadiko entrenatzaileek behin-betiko zerrendak ematen dituzte

Datorren 2017ko abenduaren 17an ospatuko diren Euskadiko Selekzioen entrenamenduen deialdiak, Espainiako Txapelketak prestatzeko.

 

NESKEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO SELEKZIOA

- Entrenamendua: 11:30etatik 13,00etara

- Entrenamiento: 16,30etatik 18,00etara

ARABAKO FEDERAZIOA

- LIERNI AGUADO (OINTXE ARASKI)

- CARLOTA GONZALEZ (CB ARABA)

- IZARO ESTEBAN (CB ARABA)

GIPUZKOAKO FEDERAZIOA

- UXUE ETXARTE (EASO)

- NORA YURRITA (EASO)

- NAIA BADIOLA (OINTXE ARASKI)

- HAIZEA APELLANIZ (OINTXE ARASKI)

- IRENE MURUA (OINTXE ARASKI)

- TERESA ISABEL MBOMIO (OINTXE ARASKI)

BIZKAIKO FEDERAZIOA

- JUNE ZUBIAGA (GERNIKA KESB)

- MAIALEN IDIRI (GERNIKA KESB)

- LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)

 

MUTILEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO SELEKZIOA

- Entrenamendua: 11,30etatik  13,00etara

- Entrenamiento: 16,30etatik 18,00etara

ARABAKO FEDERAZIOA

- GORKA OLARTE (BASKONIA)

- ONDREJ HANDZLIK (BASKONIA)

- PAPE SOW (BASKONIA)

GIPUZKOAKO FEDERAZIOA

- EUKEN HUIZI (TAKE)

- XABIER BASTIDA (EASO)

- GUILLERMO GONZALEZ (EASO)

- AITOR ANABITARTE (EASO)

- IMANOL ARTEXE (ZAST)

BIZKAIKO FEDERAZIOA

- UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)

- IÑIGO PEDROSA (UNAMUNO)

- MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)

- GONZALO BASTERRECHEA (LOIOLA INDAUTXU)

 

NESKEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO SELEKZIOA

- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30etara

- Entrenamendua: 15,00etatik 16,30etara

ARABAKO FEDERAZIOA

- PAULA GONZALEZ (ARABA)

- ITSASO ETXABURU (ARASKI)

GIPUZKOAKO FEDERAZIOA

- ELENE SARASOLA (ORDIZIA)

- ARENE ECHEVERRIA (ORDIZIA)

- EMMA VALLEJO (HONDARRIBI IKASBASKET)

BIZKAIKO

- OLAIA ARENAS (IBAIZABAL)

- JULENE ROYALE (IBAIZABAL)

- OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)

- ELENE SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)

- NAIA PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)

- LAURA ALDECOA-OTALORA (TABIRAKO JESUITAK)

- IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)

 

MUTILEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO SELEKZIOA

- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30etara

- Entrenamiento: 15,00etatik 16,30etara

ARABAKO FEDERAZIOA

- ARITZ MUGURUZA (FUNDACION 5+11)

- GORKA PEREZ (FUNDACION 5+11)

- BEÑAT ORAA (FUNDACION 5+11)

GIPUZKOAKO FEDERAZIOA

- IÑIGO ANDUAGA (EASO)

- IGOR OLAZABAL (IRAURGI)

- BEÑAT ETXEBERRIA (TAKE)

- JULEN ZUFIRIA (ORDIZIA)

- EÑAUT BUIZA (EASO)

BIZKAIKO FEDERAZIOA

- AIERT VELASCO (PATRONATO MARISTAS)

- KEPA DE CASTRO (ASKARTZA)

- IKER CHACON (PATRONATO MARISTAS)

- JAVIER RODRIGUEZ (PATRONATO MARISTAS)