Euskadiko Kadete eta Haur Pre-Selekzioetako bigarren deialdia

Euskadiko Kadete eta Haur, gizonezkoen eta emakumezkoen, Pre-Selekzioetako entrenamenduen deialdiak. Ospatuko dira datorren Azaroaren 12a eta Autonomikoen Selekzioen Espainiako Txapelketetarako prestaketa dira.

EUSKADIKO GIZONEZKOEN KADETE PRESELEKZIOA: 

Entrenamendua izango da Eibarko Lan Unibertsitatea (Otaola Hiribidea, 29), hurrengo lan-planarekin - Entrenamiento: 11,30 a 13,00 horas (presentarse a las 11,00 horas)

- Comida: 13,30 horas

- Entrenamiento: 16,30 a 18,00 horas

FEDERACIÓN  ALAVESA

- GORKA OLARTE (BASKONIA)

- IÑIGO GARCIA (BASKONIA)

- MARCO EZQUERRA (BASKONIA)

- UNAI SOTO (BASKONIA)

- ONDREJ HANDZLIK (BASKONIA)

- PAPE SOW (BASKONIA)

FEDERACIÓN GUIPUZCOANA

- EUKEN HUIZI (TAKE)

- XABIER BASTIDA (EASO)

- MIKEL BANGO (EASO)

- GUILLERMO GONZALEZ (EASO)

- IMANOL SARASOLA (EASO)

- AITOR ANABITARTE (EASO)

- IMANOL ARTEXE (ZAST)

FEDERACIÓN VIZCAINA

- UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)

- IÑIGO PEDROSA (UNAMUNO)

- JAGOBA SUSO (INAMUNO)

- MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)

- GONZALO BASTERRECHEA (LOIOLA INDAUTXU)

 

EUSKADIKO EMAKUMEZKOEN KADETE PRESELEKZIOA  
Entrenamendua izango da Eibarko Lan Unibertsitatea (Otaola Hiribidea, 29), hurrengo lan-planarekin:

- Entrenamiento: 11,30 a 13,00 horas (presentarse a las 11,00 horas)

- Comida: 13,30 horas

- Entrenamiento: 16,30 a 18,00 horas

FEDERACIÓN ALAVESA

- LIERNI AGUADO (OINTXE ARASKI)

- SONIA PEREDA (OINTXE ARASKI)

- CARLOTA GONZALEZ (CB ARABA)

- IZARO ESTEBAN (CB ARABA)

- MARIA ANGULO (MARIANISTAS)

- IRATXE PEREZ (OINTXE ARASKI)

FEDERACIÓN GUIPUZCOANA

- JIMENA COBO (EASO)

- UXUE ETXARTE (EASO)

- JUDITH NAVARRO (EASO)

- NORA YURRITA (EASO)

- NAIA BADIOLA (OINTXE ARASKI)

- HAIZEA APELLANIZ (OINTXE ARASKI)

- IRENE MURUA (OINTXE ARASKI)

- TERESA ISABEL MBOMIO (OINTXE ARASKI)

FEDERACIÓN VIZCAINA

- JUNE ZUBIAGA (GERNIKA KESB)

- MAIALEN IDIRI (GERNIKA KESB)

- KRISTINA LABAURIA (GERNIKA KESB)

- LEIRE GIL (GERNIKA KESB)

- LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)

- HENAR COLINO (LOIOLA INDAUTXU)

- ALBA MONGE (LOIOLA INDAUTXU)

- NAIA SARASUA (TABIRAKO)    

EUSKADIKO GIZONEZKOEN HAUR PRESELEKZIOA 
Entrenamendua izango da Eibarko Lan Unibertsitatea (Otaola Hiribidea, 29), hurrengo lan-planarekin:

- Entrenamiento: 10,00 a 11,30 horas (presentarse a las 09,30 horas)

- Comida: 13,00 horas

- Entrenamiento: 15,00 a 16,30 horas

FEDERACIÓN ALAVESA

- ARITZ MUGURUZA (FUNDACION 5+11)

- GORKA PEREZ (FUNDACION 5+11)

- BEÑAT ORAA (FUNDACION 5+11)

FEDERACIÓN GUIPUZCOANA

- IÑIGO ANDUAGA (EASO)

- IGOR OLAZABAL (IRAURGI)

- JULEN ZULAIKA (EASO)

- XUBAN DE PRADO (ORDIZIA)

- BEÑAT ETXEBERRIA (TAKE)

- JULEN ZUFIRIA (ORDIZIA)

- IKER SIMON (EASO)

- EÑAUT BUIZA (EASO)

FEDERACIÓN VIZCAINA

- AIERT VELASCO (PATRONATO MARISTAS)

- KEPA DE CASTRO (ASKARTZA)

- IKER CHACON (PATRONATO MARISTAS)

- JAVIER RODRIGUEZ (PATRONATO MARISTAS)

- CHRIS URIEL MINDOUDI (PATRONATO MARISTAS)  

EUSKADIKO EMAKUMEZKOEN HAUR PRESELEKZIOA 
Entrenamendua izango da Eibarko Lan Unibertsitatea (Otaola Hiribidea, 29), hurrengo lan-planarekin:

- Entrenamiento: 10,00 a 11,30 horas (presentarse a las 09,30 horas)

- Comida: 13,00 horas

- Entrenamiento: 15,00 a 16,30 horas

FEDERACIÓN ALAVESA

- PAULA GONZALEZ (ARABA)

- ITSASO ETXABURU (ARASKI)

FEDERACIÓN GUIPUZCOANA

- ELENE SARASOLA (ORDIZIA)

- ARENE ECHEVERRIA (ORDIZIA)

- PAULA ELZAURDI (ISB)

- EMMA VALLEJO (HONDARRIBI IKASBASKET)

- NORA BEREZIARTUA (ZAST)

- IRAIA ALDAI (ZAST )

- AINHOA ARANBARRI (ISB)

FEDERACIÓN VIZCAINA

- OLAIA ARENAS (IBAIZABAL)

- JULENE ROYALE (IBAIZABAL)

- OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)

- LUA ELORRIAGA (IBAIZABAL)

- ELENE SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)

- NAIA PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)

- LAURA ALDECOA-OTALORA (TABIRAKO JESUITAK)

- IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)

- LEIRE HIGON (UNAMUNO)

- AMARA BERAZA (BALMASEDA)