Euskadi

Euskal Saskibaloi Federazioko Kanpusak jada baditu gonbidatuak

Ohikoa den bezala, Euskal Saskibaloi Federazioak udara honetan ere saskibaloi kanpusak antolatuko ditu infantil, kadete eta mini mailako jokalariei zuzenduta, eta hauek bere hautatzeileek zuzenduak izango dira.

Gipuzkoako Zarautz herria izango da sei kanpusak antolatzeko tokia.

Kanpusean parte hartzeko modua oraindik gonbidapenen bitartez da, eta hauek hurrengoak badira ere, zerrenda hauek handitu daitezke.

Egutegiak eta gonbidatuak hurrengoak dira:

Kadete Mutilak

2017ko ekainaren 26tik 30era izango da.

Arabako Federazioa
Gorka Olarte (Fundacion 5+11)
Jan Ajuriagoxeascoa (Fundacion 5+11)
Marco Ezquerra (Fundacion 5+11)
Unai Soto (Fundacion 5+11)
Joseba Querejeta (Fundacion 5+11)
Hugo Arbosa (Fundacion 5+11)
Jon Canales (Fundacion 5+11)
Ander Plaza (Urgatzi)
Mikel López de Arana (Araberri)

Gipuzkoako Federazioa
Xabier Bastida (Easo)
Iñaki Bernabeu (Easo)
Mikel Banco (Easo)
Aitor Anabitarte (Easo)
Guillermo Gonzalez (Easo)
Imanol Sarasola (Easo)
Peru Murgiondo (Easo)
Iñaki Eraunzetamurguil (Easo)
Joseba Azpillaga (Iraurgi)
Mikel Olaizola (Iraurgi)
Jon Ugutz Chapartegui (Iraurgi)
Ander Oliveira (Askatuak)
Telmo Zabala (Askatuak)
Oier Unanue (Askatuak)
Euken Huizi (TAKE)
Aitzol Lagunilla (Ointxe Arrasate)

Bizkako Federazioa
Unai Barandilla (Unamuno)
Iñigo Pedrosa (Unamuno)
Jagoba Suso (Unamuno)
Aitor Arana (Unamuno)
Mikel Alvarez (Unamuno)
Aitor Etxeguren (Loiola Indautxu)
Miguel Ruiz (Loiola Indautxu)
Luka Vukcevic (Patronato)
Jon Galarraga (Patronato)
Josu García Ariño (Tabirako)
Kerman Salazar (Zornotza)
Gorka Allende (Getxo)
Ibon Nuñez (Santurtzi)
Iker Kortajarena (Padura)
Oscar Pascual (Santutxu)

Kadete Neskak

2017ko uztailaren 3tik 7ra izango da.

Arabako Federazioa
Lierni Aguado (Araski)
Maider Castellano (Araski)
Sonia Pereda (Araski)
Carlota Gonzalez (Araba)
Izaro Esteban (Araba)
Richis Omoruyi (Zaraobe)

Gipuzkoako Federazioa
Irati Fajarnes (Easo)
Ainhoa Azpitarte (Easo)
Jimena Cobo (Easo)
Uxue Etxarte (Easo)
Judith Navarro (Easo)
Teresa Marin (Easo)
Ines Martínez de Urbina (Easo)
Patricia Oregi (Easo)
Edurne Bastida (Iraurgi)
Aroa Odriozola (Iraurgi)
Paula San Juan (Iraurgi)
Maria Otaegi (Iraurgi)
Naia Badiola (Ointxe Arrasate)
Haizea Apellaniz (Ointxe Arrasate)
Irene Murua (Ointxe Arrasate)
Saioa Carrascal (Ointxe Arrasate)
Nagore Vallejo (Hondarribia)
Ainhoa Cea (Hondarribia)
Iraia Rodrigo (Hondarribia)

Bizkaiko Federazioa
June Zubiaga (Gernika)
Maialen Idiri (Gernika)
Krisitina Labauria (Gernika)
Leire Gil (Gernika)
Jone Gorostiza (Gernika)
Leire Mirandona (Gernika)
Naia Sarasua (Tabirako)
Ane Ollo (Tabirako)
Elene Ansola (Tabirako)
Maitane Caro (Tabirako)
Joane Legarreta (Loiola Indautxu)
Henar Colino (Loiola Indautxu)
Leire Vindel (Loiola Indautxu)
Ane Alonso (Askartza)
Nahia Etxegarai (Askartza)
Miriam Cuesta (Santutxu)

Infantil Mutilak

2017ko uztailaren 17tik 21era izango da.

Arabako Federazioa
Aritz Muguruza (Fundacion 5+11)
Jon Vivanco (Fundacion 5+11)
Gorka Perez (Fundacion 5+11)
Beñat Oraa (Fundacion 5+11)
Xabier Martinez de la Hidalga (Fundacion 5+11)
Iker Lacalle (Fundacion 5+11)
Ibai Perez (Zaraobe)
Marcos Aspizua (Zaraobe)
Mikel Andres (Urgatzi)

Gipuzkoako Federazioa
Julen Zulaika (Easo)
Iñigo Anduaga (Easo)
Iker Simon (Easo)
Mikel Bernabeu (Easo)
Unai Lara (Easo)
Jon Larrea (Easo)
Marcos Zulaika (Easo)
Lander Muñoz (Iraurgi)
Igor Olazabal (Iraurgi)
Beñat Etxeberria (TAKE)
Ander Gordillo (TAKE)
Xuban Del Prado (Ordizia)
Julen Zufiria (Ordizia)
Ivan Fraile (Askatuak)

Bizkaiko Federazioa
Aiert Velasco (Patronato)
Beñat Artiagoitia (Patronato)
Iker Chacon (Patronato)
Chris Uriel Mindoudi (Patronato)
Javier Rodriguez (Loiola Indautxu)
Samuel Aguado (Loiola Indautxu)
Guillermo Ruiz (Loiola Indautxu)
Xabier Echenique (Tabirako)
Jokin Camarero (Tabirako)
Mikel Amesti (Tabirako)
Gonzalo Hueso (Paules)
Oier De las Heras (Paules)
Kepa de Castro (Askartza)
David Monge (Santutxu)
Markel Iturrioz (Ibaizabal)
Unai Maguregi (Padura)
Mario Lopez (Santurtzi)
Diego Moro (Irlandesas)
Ohian Perez (Getxo)

Infantil Neskak

2017ko uztailaren 10etik 14ra jokatuko da.

Arabako Federazioa
Elvira Ubaniseke (Araski)
Eider Bengoa (Araski)
Itsaso Etxaburu (Araski)
Uxue Extremado (Araski)
Nahia Galvan (San Viator)
Ane González (San Viator)
Aroa Calvo (San Viator)
Ixone Blazquez (San Viator)
Paula Gonzalez (Araba)
Ane Valle (Araba)
Izaro Blanco (Sugarrak Laudio)

Gipuzkoako Federazioa
Nora Ramos (Easo)
Eider Mugika (Easo)
Irene Yurrita (Easo)
Nerea Rodriguez (Easo)
Doltza Oiarzabal (Iraurgi)
Maier Lizarzaburu (Iraurgi)
Elene Sarasola (Ordizia)
Arene Etxeberria (Ordizia)
Garazi Agirre (Ointxe Arrasate)
Emma Vallejo (Hondarribia)
Nora Bereziartua (Zast Zarautz)

Bizkaiko Federazioa
Elene Sarasua (Tabirako Jesuitak)
Laura Aldecoa-Otalora (Tabirako Jesuitak)
Naia Puente (Tabirako Jesuitak)
Paula Urien (Tabirako Jesuitak)
Lucia Insausti (Tabirako Jesuitak)
Jone Corral (Tabirako Kututziaga)
Lua Elorriaga (Ibaizabal)
Julene Emily Royale (Ibaizabal)
Olaia Arenas (Ibaizabal)
Olatz Fernandez (Ibaizabal)
Maialen Atxutegi (Ibaizabal)
Irune Orio (Unamuno)
Leire Higon (Unamuno)
June Ruiz (Lauro)
Amara Beraza (Balmaseda)
Malen Markoartu (Atxuri Saski)
Nile Mugira (San Fidel)
Irune Casquet (Santutxu)

Mini Mutilak

2017ko ekainaren 21etik 25era jokatuko da.

Arabako Federazioa
Egoitz Estribera (Fundacion 5+11)
Beñat Zuñiga (Fundacion 5+11)
Ibai Luzuriaga (Fundacion 5+11)
Iker Moreno (Fundacion 5+11)
Igor Ramirez (Fundacion 5+11)
Xabier Martinez de Albeniz (Fundacion 5+11)
Williams Esono (Fundacion 5+11)
Mario de Blas (Corazonistas)
Josu Echazarreta
Asier Zufiaur (Ikastola Armentia)
Urtzi Briones (Marianistas)
Aimar Ibañez (Olabide)
Asier Gonzalez (San Viator)

Gipuzkoako Federazioa
Iker Navajas (Easo)
Iñigo Etxezarreta (Easo)
Miguel Azurmendi (Easo)
Aitzol Etxeberria (TAKE)
Pello Odriozola (Iraurgi)
Eneko Errasti (Iraurgi)
Unai Perea (Iraurgi)
Aritz Amenabar (Iraurgi)
Manex Iglesias (Ordizia)
Markel Lasa (Ordizia)
Eneko Martinez (Ordizia)
Ekain Zubimendi (Hondarribia)
Gari Azkoaga (Ointxe Arrasate)

Bizkaiko Federazioa
Ander Aguirre (Padura)
Iker Aparicio (Santurtzi)
Unai Ugalde (Santurtzi)
Lander Barretabeña (Tabirako Never)
Oier Callejo (San Jose Jesuitak)
Unax Hormaetxea (San Jose Jesuitak)
Ekain Puente (San Jose Jesuitak)
Aimar De Vicente (San Jose Jesuitak)
Alain Gascon (Askartza)
Djbril Keita (Salleko)
Ander Laiseka (Zipiriñe)
Jon Paternina (Gandesegi Ibaizabal)
Rubren Rodriguez (Madre de Dios)
Sergio Sanchez (Madre de Dios)
Aritz Alcoba (Madre de Dios)
Pablo Zorelle (Loiola Indautxu)

Mini Neskak

2017ko ekainaren 21etik 25era izango da.

Arabaki Federazioa
Irune Ramirez (Fundacion 5+11)
Ane Latorre (Fundacion 5+11)
Ane Fernandez de Troconiz (Marianistas)
Ane Garcia de Villoslada (Corazonistas)
Izaro Lastra (Corazonistas)
Amelia De la Vega (Corazonistas)
Adriana De la Vega (Corazonistas)
Saios Fernandez (Araski)
Paula Elvira (Araski)
Mireia Rubio (Urkide)
Amane Egibar (Urgatzi)

Gipuzkoako Federazioa
Nora Perez (Easo)
Ines Irazustabarrena (Easo)
Dara Azkona (Easo)
Maialen Cabello (Easo)
Maddi Basterretxea (Easo)
Elene Umane (Easo)
Ahora Etxeberria (Iraurgi)
Intza Egiguren (Iraurgi)
Martina Etxaniz (Iraurgi)
Zihara Azkoitia (Iraurgi)
Naroa Badiola (Iraurgi)
Sara Elzaurdi (Ordizia)
Lide Etxebeste (Bera Bera)
Martina Maniero (Bera Bera)

Bizkaiko Federazioa
Haizeder De Miguel (Getxo)
Naiara Gonzalez (Allende Salazar)
Naia Zubiaga (Allende Salazar)
June Ordorika (Allende Salazar)
Daviane Mindoudi (San Inazio)
Maider Ruiz (Lauro)
Mayi Santos (Lauro)
Naia Pascual (Tabirako)
Irune Martin (Paules)
Ariane Prieto (La Salle)
Noa Romana (La Salle)
Maria Sastre (San Fidel)
Nagore Legarreta (Loiola Indautxu)
Maider Otxoa (Loiola Indautxu)
Nerea Rasche (Loiola Indautxu)